Zdrowy Białystok

Czwartek, 20 06 08:16

Ostatnia modyfikacja:czwartek, 20 06 2019

Elegancka, aromatyczna, aksamitna...

gold crema 2017 100g 3dDługo można by opowiadać o zaletach nowej kawy Nescafé Gold Crema. Dwie najważniejsze to wysoka jakość i zachwycająca kremowa pianka. Wprowadzenie nowości jest dopełnieniem globalnego relaunchu Nescafé Gold, który odbył się na początku tego roku i z pewnością zaowocuje przebudową segmentu kaw premium.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów poszukujących kawy, która zaskoczy ich głębią smaku i aromatu marka Nescafé prezentuje nowy wariant kawy rozpuszczalnej z segmentu premium: Nescafé Gold Crema. Jest to wysokiej jakości kawa charakteryzująca się jedwabistym smakiem i aksamitną, kremową pianką. Nescafé Gold Crema stworzona została z myślą o wszystkich, którzy chwile z filiżanką esencjonalnej kawy pragną dzielić  w gronie najbliższych osób. Przypadnie do gustu miłośnikom harmonijnego smaku jak i kawowej pianki a więc jest idealna zarówno na długi poranek oraz popołudniowe spotkania z rodziną i przyjaciółmi.
Na początku tego roku marka Nescafé Gold przeszła globalny relaunch. Z należytą starannością zadbano o wszystkie szczegóły. Nowe opakowania są eleganckie, a kolor szampańskiego szczotkowanego złota widoczny na etykietach podkreślają wysoką jakość produktu. Ulepszona receptura Nescafé Gold i Nescafé Gold Intenso z dodatkiem kawy mielonej pozwala na delektowanie się pełniejszym smakiem i głębszym aromatem niż dotychczas. Wszystko to za sprawą 10-ciokrotnie drobniej zmielonych ziaren Arabiki. Globalny relaunch objął swoim zasięgiem cały asortyment Nescafé Gold. Zarówno Nescafé Gold, jak i Nescafé Gold Intenso występują teraz w nowej szacie graficznej, z ulepszoną recepturą.

Działania marki Nescafé Gold zostały podjęte, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów, którzy stają się coraz bardziej wymagający i poszukują wysokiej jakości, za którą są gotowi zapłacić więcej. Nie zadowala ich już kubek porannej kawy wypity szybko przed wyjściem do pracy. Coraz ważniejsze stają się wyrafinowane doznania smakowe i aromatyczne, a także design opakowania. Wszystkie te cechy znajdziemy w nowych produktach Nescafé Gold.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Kuchnia Elegancka, aromatyczna, aksamitna...