Zdrowy Białystok

Niedziela, 21 07 10:14

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 21 07 2024

Moc świątecznych życzeń od marki Tygryski

tygr202312Marka Tygryski uwielbia zaskakiwać swoich Klientów i robi to również teraz! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, stworzyła nową piosenkę pt. „Nadeszły Święta”. Ten radosny, energetyczny i łatwo wpadający w ucho utwór, umili młodszym i starszym nie tylko oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, ale także wspólne chrupanie ulubionych Tygrysków!
Święta Bożego Narodzenia to prawdziwie magiczny czas. Na co dzień zajęci mnóstwem obowiązków możemy wreszcie spędzić niezapomniane chwile z tymi, którzy są dla nas najważniejsi – wspólnie ubierać choinkę, piec pierniczki, oczekiwać na pierwszą gwiazdkę i przygotowywać się na wizytę Mikołaja z workiem prezentów. On jednak odwiedza dzieciaki tylko raz w roku, natomiast Tygrysek ma dla swoich milusińskich niespodzianki o wiele częściej. Na oficjalnym kanale marki w serwie YouTube pojawiła się właśnie nowa, oczywiście utrzymana w świątecznym klimacie, piosenka pt. „Nadeszły Święta”: https://www.youtube.com/watch?v=Plf_qJ6IrUs . Dzięki wpadającemu w ucho rytmowi i pięknym animacjom, skradnie serce każdego! Łatwe do zapamiętania i widoczne na teledysku słowa umożliwiają zabawę w karaoke - Tygrysek już nie pierwszy raz wie, co dzieciaki lubią najbardziej!
Marka Tygryski od zawsze dba o najwyższą jakość swoich przekąsek. Dlatego wszystkie chrupki, bez względu na wariant i smak, produkowane są z wyselekcjonowanej i niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej. A że najprzyjemniej chrupie się wspólnie, na oficjalnych kanałach marki regularnie pojawiają się nowe piosenki, bajki, gry i zabawy zachęcające dzieci do miłego i kreatywnego spędzania czasu, a w specjalnej tygryskowej aplikacji, poza zakładkami dla maluchów, znajdują się materiały dla rodziców, w tym porady wychowawcze, żywieniowe oraz z zakresu psychologii.
Umilenie całej rodzinie oczekiwania na Święta w rytm wspólnego „chrup chrup”? Tylko z Tygryskiem!

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Moc świątecznych życzeń od marki Tygryski