Zdrowy Białystok

Niedziela, 21 07 09:39

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 21 07 2024

Tchibo pop-up store w Białymstoku

tchibobialystokOd 22 czerwca na klientów odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna w Białymstoku czekają wyjątkowe rabaty, outletowe ceny i szeroki wybór produktów z oferty Tchibo. Tym samym marka poszerza swoją sieć sklepów pop-up.
Pop-up store to oryginalny koncept, który zakłada powstanie sklepu na pewien, z góry określony, czas - z reguły od kilkunastu dni do kilku miesięcy. Najczęściej tego typu sklepy spotkamy w galeriach handlowych, gdzie marka ma szansę zaprezentować się w nowy, oryginalny sposób. Ma to w założeniu dać klientom galerii handlowych zupełnie nowe doświadczenie zakupowe. W przypadku Tchibo – koncept bazuje na atrakcyjnych cenach, rabatach i dostępności ulubionych produktów – od akcesoriów i ubrań, po ekspresy i kawę.
Sprawdź, co oferuje Tchibo w swoim pop-upie i daj się zaskoczyć!
Nowy pop-up store Tchibo w Białymstoku stawia na szeroki wybór i przebicie dotychczasowych cen wielu produktów. Oferta marki obejmować będzie wygodne i stylowe ubrania, które wyprodukowane zostały z przyjemnych w dotyku, zrównoważonych materiałów, a także bieliznę dzienną i nocną. Co jeszcze znajdziemy w pop-upie? Coś do wnętrza - czyli pościele o oryginalnych wzorach oraz niezbędne akcesoria domowe i stylowe dekoracje. Tchibo nie zapomina także o klientach lubiących aktywność – zaoferuje im ubrania i sprzęt do aktywnego spędzania czasu oraz niezbędnik ogrodnika.
Ponadto marka postawi na bogaty wybór doskonałej kawy oraz niezbędne akcesoria do jej zaparzenia. Ci, którzy nie posiadają jeszcze automatycznych i kapsułkowych ekspresów do kawy, będą mieć okazję, aby nabyć je w wyjątkowych cenach.

O Tchibo:
Tchibo Warszawa Sp. z o.o. to spółka zależna Tchibo GmbH. Tchibo to wyjątkowy model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. W ośmiu krajach Tchibo prowadzi łącznie około 900 sklepów stacjonarnych, około 24 200 dedykowanych sekcji w innych sieciach oraz sklepy internetowe. W 2021 roku Tchibo wraz z 11 230 pracownikami na całym świecie wygenerowało przychody w wysokości 3,26 mld euro. Firma jest liderem rynku kawy palonej w Austrii, Czechach, Niemczech i na Węgrzech oraz jedną z wiodących firm e-commerce w Europie.
Tchibo to firma rodzinna, założona w Hamburgu w 1949 roku. Zrównoważony rozwój jest nieodłącznym elementem jej strategii biznesowej, co przełożyło się na wiele nagród, między innymi nagrodę za Etykę Korporacyjną, Nagrodę Logistyki Środowiskowej w 2012 roku oraz nagrodę CSR rządu federalnego Niemiec w 2013 roku. W 2016 roku Tchibo zostało nagrodzone w Niemczech jako najbardziej zrównoważone duże przedsiębiorstwo.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Tchibo pop-up store w Białymstoku