Zdrowy Białystok

Środa, 07 06 22:03

Ostatnia modyfikacja:środa, 7 06 2023

Zimowe wieczory z Crunlight

screen shot 01 17 20 at 10.46 amDługie zimowe wieczory to idealny czas, żeby zrobić coś tylko dla siebie. Ten wyjątkowy okres możemy wykorzystać na wiele sposobów – sięgnąć po odkładaną wielokrotnie na później książkę, obejrzeć ulubiony film czy przygotować domowe SPA. Idealnym dopełnieniem tych miłych chwil będą wielozbożowe przekąski Crunlight, które stworzone zostały z myślą o kobietach takich jak Ty.
Często w ferworze obowiązków zapominamy zatroszczyć się o najważniejszą osobę w życiu każdej z nas – samą siebie. Jesienno-zimowy okres to doskonały moment na to, aby choć na chwilę zwolnić i odkryć swoją wewnętrzną #Crungirl. Ciepły koc, ulubiona herbata, aromat zapachowej świecy i pyszna przekąska – to przepis na udane i relaksujące zakończenie dnia. Świetnym towarzyszem tych chwil będą pyszne wielozbożowe Crunlighty.
Produkty Crunlight nie zawierają barwników, oleju palmowego i wzmacniaczy smaku, a ich opakowania nadają się do recyklingu. Crunlighty są również źródłem błonnika pokarmowego, który odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu pokarmowego każdej z nas. Crunlight to cztery pyszne warianty smakowe: inspirowany włoską kuchnią pomidor z bazylią, pikantne jalapeño, aromatyczna słodka papryka oraz fromage, łączący aksamitny serek z aromatycznymi ziołami.
Przepis na idealny wieczór: relaks na kanapie z ulubioną przekąską i dobrym filmem przy magicznym blasku świecy – czy może być coś lepszego? Crunlight – takie jak Ty!
Wielozbożowe przekąski Crunlight dostępne w smakach: jalapeño, pomidor z bazylią, fromage i słodka papryka.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zimowe wieczory z Crunlight