Zdrowy Białystok

Środa, 16 06 15:15

Ostatnia modyfikacja:środa, 16 06 2021

Nowy salon EliteOptyk w Alfa Centrum

eliteoptyk0621Valentino, Bvlgari, Giorgio Armani, Prada, Versace - to tylko niektóre luksusowe marki, których modele można kupić w nowo otwartym salonie EliteOptyk Malinowscy w galerii Alfa Centrum w Białymstoku oraz dobrać do nich soczewki okularowe, po badaniu przeprowadzonym przez najwyższej klasy optometrystów.
EliteOptyk Malinowscy to podlaska rodzinna firma, której korzenie sięgają 1969 r. To wtedy pracę w zawodzie optyka rozpoczął nestor rodu Józef Malinowski, który w 1990 r. otworzył w Bielsku Podlaskim pierwszy własny salon optyczny. Obecnie firma prowadzona jest również przez synów założyciela – Andrzeja i Krzysztofa. Idąc w ślady ojca, uzyskali oni wykształcenie pozwalające kontynuować rodzinną tradycję – są optometrystami i optykami, a ich zdolności potwierdzają tytuły polskich i zagranicznych uczelni.
Pod marką EliteOptyk Malinowscy działały dotychczas trzy salony – jeden w Bielsku Podlaskim i dwa Białymstoku. Otwarcie czwartego miało miejsce 13 maja br. w galerii Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej 15 w Białymstoku.
Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – Alfa Centrum to modowe serce Białegostoku, a w salonie EliteOptyk Malinowscy (poza wykonaniem badań na nowoczesnym sprzęcie) można kupić okulary topowych światowych marek. Dostępne są produkty znanych projektantów, jak np. Valentino, Bvlgari, Giorgio Armani, Persol, Prada, Miu Miu, Dolce&Gabbana, Burberry, Versace, Michael Kors, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Ray-Ban®, czy Vogue.
- Alfa Centrum to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Białymstoku i województwie. To obiekt o nietuzinkowych wnętrzach, łączących elementy zabytkowe z nowoczesną architekturą i ofertą światowych marek, a tym samym idealne miejsce na nasz nowy salon - mówi z przekonaniem Krzysztof Malinowski. - W nowoczesnym salonie oferujemy marki największych kreatorów mody, a dodatkowo, dzięki doświadczeniu i wiedzy personelu, gwarantujemy klientom fachowe doradztwo i najwyższy poziom usług. Zapewniamy zarówno profesjonalne badanie wzroku oraz pomagamy w doborze okularów, tak, żeby poprawiły komfort widzenia użytkownika, ale też stały się jego ozdobą i radością.
Oprac. MB, Fot. EliteOptyk

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Nowy salon EliteOptyk w Alfa Centrum