Zdrowy Białystok

Sobota, 24 10 19:55

Ostatnia modyfikacja:sobota, 24 10 2020

Poznaj nowy Silan Fresh Control

silanWszyscy chcemy cieszyć się długotrwałą świeżością naszych ubrań. Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie jest to niezwykle trudne – na odzieży osiadają wszelkie wonie, z jakimi stykamy się podczas długiego, pracowitego dnia. Jak temu zapobiec? Odpowiedzią jest nowy Silan Fresh Control, płyn do zmiękczania tkanin, który dzięki unikalnej technologii skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Nowy płyn do zmiękczania tkanin Silan Fresh Control powstał specjalnie z myślą o osobach wiecznie zajętych, które oprócz obowiązków zawodowych z zamiłowaniem oddają się różnym pasjom, takim jak gotowanie czy bieganie. Jeśli do tego wszystkiego są właścicielami zwierząt domowych, to tym bardziej zależy im na tym, aby ich ubrania dawały odpór wszelkim zapachom, które towarzyszą codziennym czynnościom.
Dzięki opatentowanej Technologii Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów pranie w twojej garderobie pozostanie świeże aż do 140 dni! Innowacyjna technologia mikrokapsułek z cząsteczkami chłodzącymi i specjalna kompozycja zapachowa skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, zapachy żywności, zwierząt lub pot, pozostawiając długotrwałe przyjemne uczucie świeżości w twoim otoczeniu, garderobie i domu.
A jak to działa w biegu? Innowacyjne mikrokapsułki Silan Fresh Control uwalniają zapach świeżego prania w wyniku tarcia podczas noszenia odzieży. W ten sposób, bez względu na to, co robisz, możesz cieszyć się unikalnym zapachem świeżości. Ponadto delikatna formuła i kremowa konsystencja płynu zapewniają niezwykłą miękkość ubrań, chronią włókna, ułatwiają prasowanie oraz sprawiają, że tkaniny mniej się elektryzują.
W linii Silan Fresh Control dostępne są dwa warianty zapachowe: niebieski Cool Fresh pozostawiający na ubraniach świeżą kompozycję z nutą zielonej herbaty i drzewa sandałowego oraz różowy Floral Crisp kuszący subtelnym bukietem moreli, gardenii i wanilii. Dzięki Silan Fresh Control możesz aktywnie spędzać dzień i cieszyć się wspaniałym zapachem i miękkością ubrań – bez względu na to, co przyniesie ci dzień.
Marka Silan Fresh Control nie zapomniała również o środowisku. Butelki nowych płynów o pojemności 0,8 l i 1,45 l pochodzą w 100%, a butelki 2,7 l – w 50% z plastiku z recyklingu. Ponadto całe opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu. Zaleca się segregować osobno butelkę, owijkę i korek.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Poznaj nowy Silan Fresh Control