Zdrowy Białystok

Sobota, 26 09 02:18

Ostatnia modyfikacja:sobota, 26 09 2020

Catering od Mistrza

czystamicha2008Odpowiednia dieta to najlepsza inwestycja w zdrowie i sylwetkę. Duet Czysta Micha by Mariusz Tomczuk to nowy catering sportowy w naszym mieście. Posiłki komponowane są przez utytułowanego zawodnika klasy PRO - najwyższej rangi w kulturystyce na świecie - Mariusza Tomczuka, który jako doświadczony i wieloletni sportowiec doskonale wie, jak powinna wyglądać idealna dieta.
- Catering sportowy Duet Czysta Micha by Mariusz Tomczuk oparty jest na dobrze zbilansowanej diecie, której głównym atutem są dokładnie i profesjonalnie wyliczone makroskładniki - mówi Izabella Ostaszewska, właścicielka cateringu. - Ich bilans musi zgadzać się z dziennym zapotrzebowaniem osób aktywnych fizycznie. Wiele cateringów nie dostarcza odpowiedniej ilości białka i węglowodanów, podkręcając każde danie znaczną ilością „złego” tłuszczu. Według nas to zupełnie mija się z zasadami i celami zdrowego odżywiania i nie zapewnia uzyskania pięknej sylwetki ani odpowiedniego przyrostu tkanki mięśniowej, przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej.

Catering sportowy Duet Czysta Micha by Mariusz Tomczuk swoją ofertę kieruje zarówno do osób chcących zgubić zbędne kilogramy czy poprawić masę mięśniową, jak również do tych, którzy po prostu chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem, sprawnym ciałem oraz piękną sylwetką – bez względu na płeć i wiek.
- Nasz catering nie jest może najtańszy, ale na pewno najlepszy. Gwarantujemy składniki najwyższej jakości, pełen profesjonalizm i wiarygodność. A doskonała jakość jak wiadomo kosztuje. Nasze mięsa przygotowywane są zapewniającą wysoką jakość metodą sous vide - bez użycia tłuszczu. Gotowane przez wiele godzin w niskiej temperaturze mięso zachowuje wszystkie walory odżywcze i smakowe, a jednocześnie pozostaje soczyste. Dbamy też o wysoką jakość i odpowiednią ilość białka, którego tak potrzebują mięśnie - zarówno bicepsy panów, jak i jędrne pośladki pań. Białko w naszym cateringu pochodzi nie tylko z mięsa, oferujemy także doskonałe szejki oraz gofry i naleśniki na izolatach. Jeśli chodzi o tłuszcz, to u nas jest tylko ten „dobry” - w postaci wysokiej jakości masła orzechowego ze zmielonych orzeszków czy oliwy z oliwek. Gotują u nas kucharze, którzy mają duże doświadczenie w pracy ze sportowcami - dodaje właścicielka Cateringu Czysta Micha.
Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, nie trzeba zastanawiać się jak przyrządzić posiłek i jak policzyć kalorie, by mięśnie rosły, a tłuszczu ubywało. Wystarczy zamówić catering, który dostępny jest w czterech wariantach kalorycznych: 1.500, 2.000, 2.500 i 3.000 kcal. Składa się on ze śniadania, trzech posiłków z mięsem oraz z posiłku potreningowego. Menu układa sam Mariusz Tomczuk, specjalnie dla klientów Cateringu sportowego Duet Czysta Micha. Makroskładniki rozkładają się następująco:
1.500 kcal – 110 białko, 160 węglowodany, 50 tłuszcze
2.000 kcal – 170 białko, 200 węglowodany, 60 tłuszcze
2.500 kcal – 220 białko, 240 węglowodany, 70 tłuszcze
3.000 kcal – 270 białko, 280 węglowodany, 80 tłuszcze
- Niektórzy pytają nas o dietę 1.200 kcal. Niestety nie da się skomponować dobrze zbilansowanej diety, z odpowiednią zawartością białka, przy tak niskiej liczbie kalorii. Co prawda na takiej diecie można schudnąć, ale chudnięcie to polega na utracie mięśni, a tego każda trenująca osoba chce uniknąć. Wiadomo, że aktywne mięśnie spalają tłuszcz, więc trzeba o nie dbać. Ważna jest nie tylko waga ale przede wszystkim wygląd. Przecież można mieć piękną sylwetkę i ważyć więcej. I właśnie dla nas nie liczy się ta cyferka na wadze, a zdrowie i piękna sylwetka naszych klientów – dodaje Izabella Ostaszewska.
Zatem, jeśli zależy ci na zdrowiu i pięknym wyglądzie, to Catering sportowy Czysta Micha jest najlepszym wyborem.
MB, Fot. Czysta Micha

Zamów online!
https://www.facebook.com/Czysta-Micha-by-Mariusz-Tomczuk-111644483946037/

www.czystamicha.com

tel. 666 104 088

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

duet2008
                   Izabella Ostaszewska jest też właścicielką restauracji Duet - Domowo i Zdrowo mieszczącej się przy ul. Handlowej 6H w Białymstoku.

- Zapraszamy na pyszne domowe i zdrowe obiady dostępne na miejscu oraz na wynos. Gotujemy jak w domu, bez żadnej chemii, bez wypełniaczy. Głodny? Na co czekasz? Zadzwoń 666 478 538. Nasze menu dostępne jest na www.duet-domowoizdrowo.pl oraz na Facebooku. Organizujemy też bankiety i przyjęcia – mówi pani Iza.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Catering od Mistrza