Zdrowy Białystok

Środa, 16 06 16:53

Ostatnia modyfikacja:środa, 16 06 2021

Laserland pomaga twojej urodzie

laserland022021Nasz świat jest zdominowany przez marketing, którego chwyty bombardują nas z każdej strony. Wszyscy zachęcają do skorzystania ze swoich ofert, które mają przynieść nam same korzyści. Nic dziwnego, że można się w tym gąszczu pogubić.
Wiadomo, chcemy wybrać to, co jest dla nas najlepsze. Czytamy opinie w Internecie, słuchamy wypowiedzi koleżanek i poddajemy się temu, czym kuszą nas w reklamach. To wszystko ma wpływ na nasze wybory. Dopóki jednak sami czegoś nie doświadczymy, nie będziemy wiedzieć, co jest dla nas najlepsze i warte polecenia. Kiedy widzimy efekt „wow”, naturalną reakcją jest chęć podzielenia się swoimi wrażeniami. Dobra wiadomość jest taka, że ten efekt możemy uzyskać w pewnym, przyjaznym i komfortowo zlokalizowanym miejscu w Białymstoku.
Mowa o Laserlandzie, który oferuje nie tylko profesjonalną opiekę nad klientem oraz indywidualne podejście, ale również domowy klimat. Jest on też liderem zabiegów laserowych Hi-Tech na Podlasiu. Najnowsze technologie: Vectus i LightSheer (trwała depilacja laserowa), LipoCryo (miejscowa redukcja komórek tłuszczowych), VenusLegacy (zabiegi odchudzające i modelujące), Icoone (redukcja zaawansowanych stadiów cellulitu), Emerge (odmładzanie skóry), Alma (usuwanie i redukcja zmian naczyniowych twarzy i ciała) i inne wysokiej jakości sprzęty sprawią, że skóra będzie wam wdzięczna za tak wspaniałą opiekę. Dzięki nowoczesnym urządzeniom nie trzeba martwić się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Oczywiście, kiedy widzimy efekt i czujemy się zadbani, nie chcemy się z tym uczuciem rozstawać i naturalnie pragniemy ten stan utrzymać.
Z całym przekonaniem zapraszamy do Laserlandu na darmowe konsultacje i skorzystanie z naszych niesamowitych zabiegów, a także wypróbowanie profesjonalnych kosmetyków. Nie mamy wątpliwości, że jeśli już raz nam zaufasz, to zostaniesz z nami na dłużej jako stały klient. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze.
Ira Tsutsman, Laserland
Fot. Laserland

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Laserland pomaga twojej urodzie