Zdrowy Białystok

Niedziela, 21 07 09:00

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 21 07 2024

Czary Mamy

helpaNie zawierają nic prócz zbóż i owoców. Zero sztucznych dodatków, zero konserwantów, zero cukru czy substancji słodzących. Są smaczne i szybkie w przygotowaniu. Produkty marki Helpa. Czy można chcieć więcej?
Kaszki Helpa powstają z wyselekcjonowanych zbóż, dostarczanych bezpośrednio przez małe, ekologiczne gospodarstwa rolne. Wszyscy dostawcy są z Polski, gdyż firma stawia na lokalne, rodzime produkty.
- Długo szukałyśmy odpowiednich składników do naszych kaszek. Zależało nam bowiem na znalezieniu rolników, którzy z pasją podchodzą do swoich plonów. Byłyśmy zaskoczone, że smak kaszki z tego samego ziarna może być diametralnie różny w zależności od jego pochodzenia - mówi Anna Różyk z firmy Helpa.
Kolejnym wyjątkowym produktem Helpy są sproszkowane owoce liofilizowane, które można dodać do gotowej kaszki. Owocowy pył pozwala na zachowanie witamin i składników mineralnych, a także pełne urozmaicenie i eksperymentowanie w kuchni.
- Dzięki owocom liofilizowanym nasze kaszki są zdrowe, atrakcyjne i naprawdę czarodziejskie, gdyż zmieniają kolor na talerzu – dodaje pani Anna.
To tylko krótkie wprowadzenie do tego, co oferuje marka Helpa. Zainteresowanych produktami zapraszam na www.helpa.pl.

Konkurs
Zadbaj o zdrowie swojej rodziny. Wygraj nowości marki Helpa - Kameleon oraz Suchy Prowiant. Nagrodzimy trzy osoby, które prześlą najciekawsze hasło reklamujące sponsora.
Zgłoszenia prosimy wysyłać do końca października br. na adres redakcji lub mailem – redakcja@zdrowybialystok.pl


kaszaprowiant 1Kaszka kameleon
Kameleon to kolejna propozycja od Helpy - producenta ekologicznych kaszek z polskich zbóż. Tym razem jest to zestaw - bio kaszka wielozbożowa i bio różdżki smaku - sproszkowane owoce i warzywa w ośmiu smakach. Już teraz kaszka podana dziecku na śniadanie nigdy nie będzie nudna. Po dodaniu różdżki smaku zmieni ona swój kolor oraz smak.
Suchy prowiant i w drogę
Co zabrać ze sobą na wycieczkę? Suchy Prowiant, czyli mieszankę liofilizowanych kawałków owoców, w wygodnej zamykanej saszetce. Chrupiące i aromatyczne owoce to najlepszy wybór na zdrową przekąskę. Suchy Prowiant dostępny jest w dwóch wariantach smakowych: truskawka, wiśnia, czarna porzeczka i ananas oraz truskawka, malina, borówka i jabłko.

Fot. Helpa

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Konkursy Czary Mamy