Zdrowy Białystok

Środa, 16 06 16:49

Ostatnia modyfikacja:środa, 16 06 2021

Facelift Marie Margo już w Białymstoku

fl mmSpecjalistycznie wykonanym masażem można zdziałać wiele, dlatego też manualna terapia twarzy, która ma doskonałe działanie odmładzające, jest coraz bardziej popularna. Anna Chuczun, manualna terapeutka twarzy z Białegostoku oferuje nowość - facelift Marie Margo.
Metoda terapii manualnej pochodzi ze Wschodu i jest doskonale znana w Rosji i Izraelu. Za pomocą specjalistycznych technik masażu twarzy i ciała, można odmłodzić tkanki na poziomie komórkowym, a także zmienić ich proporcje i położenie, zgodnie z młodymi standardami. W ten naturalny sposób osiąga się efekt odmładzający, a nie maskujący.
Rehabilitacja twarzy
- Facelift Marie Margo to głęboki masaż mięśniowo-powięziowy twarzy, szyi i dekoltu, który zawiera w sobie kapilaroterapię i kinesiotaping estetyczny. Zabieg ten jest tak intensywny, że można go nawet nazwać rehabilitacją twarzy - tłumaczy Anna Chuczun, manualna terapeutka twarzy z Białegostoku.
Technika tak głębokiego masażu twarzy, szyi i dekoltu pozwala na uzyskanie mocnego efektu liftingującego oraz modelującego. Jest to unikalna terapia na bardzo głębokich tkankach, która bazuje na masażu mioplastycznym. To bardzo intensywny rodzaj masażu przynoszący efekty realnego odmłodzenia i opóźnienia efektów starzenia, przywrócenia owalu twarzy, spłycenia zmarszczek oraz poprawy kolorytu skóry.
Efekty zabiegu
- Specjalistyczne ruchy, jakie wykonywane są na suchej skórze oraz z użyciem kremu, pozwalają na plastyczne opracowanie głębokich warstw tkanek miękkich. Efektem jest mocno pobudzona, odżywiona i dotleniona skóra, widoczny silny lifting twarzy, podniesienie owalu twarzy, mocno spłycone zmarszczki, podniesiona brew oraz rozluźniony i młody wygląd twarzy – dodaje Anna Chuczun.
Choć facelift Marie Margo to terapia odmładzająca, to może ona także wspomóc leczenie m.in.: bólów głowy, obrzęków limfatycznych, problemów ze stawem skroniowo-żuchwowym, czy zablokowanych zatok.
Długotrwałe korzyści
- Podczas tych głębokich, a zarazem przyjemnych, masaży pobudzane są mięśnie, odbudowywane włókna kolagenowe, a także następuje regeneracja tkanki łącznej i naczyń włosowatych. W ten sposób jestem w stanie potencjalnie odmłodzić twarz nawet o dziesięć lat, a także zatrzymać proces starzenia nawet na 15 lat. Długotrwały efekt odmłodzenia następuje po serii zabiegów – mówi Anna Chuczun.
MB, Fot. Anna Chuczun

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Facelift Marie Margo już w Białymstoku