Zdrowy Białystok

Środa, 16 06 16:42

Ostatnia modyfikacja:środa, 16 06 2021

Odmładzanie? Ależ naturalnie

ach022021Dotyka wszystkich - kobiet i mężczyzn. Pewnego dnia zauważamy zmiany w swoim wyglądzie, na które wcale nie jesteśmy gotowi. Zmarszczki, ciężkie powieki, obrzęki. Skraca się nam szyja, unoszą ramiona, pojawia drugi podbródek. Zamiast ubolewać nad takim stanem rzeczy wypróbujmy facemodeling - bardzo skuteczny sposób odmładzania i modelowania twarzy.
Kiedy przeglądając się w lustrze widzimy niekorzystne zmiany na twarzy wywołane upływem czasu, za ich powstawanie „obwiniamy” skórę. To błąd. Wszelkie przemiany w naszym ciele zachodzą na skutek starzenia się układu mięśniowego oraz kręgosłupa. Pod skórą znajdują się mięśnie, ścięgna, przyczepy. Ich słaba kondycja oraz zmiany położenia decydują o naszym niekorzystnym wyglądzie.

Rama mięśniowa i architektura twarzy
- W mięśniach twarzy zachodzą nieustanne zmiany fizjologiczne. Młode mięśnie są bardzo miękkie i elastyczne. Mają określoną formę i budują odpowiednie proporcje twarzy. Są poprzecinane tysiącami kapilar (naczyń krwionośnych), które nieprzerwanie - skracając się i rozszerzając - dostarczają krew, substancje odżywcze i tlen do każdej komórki. Z wiekiem masa mięśniowa zmniejsza się, zmienia się forma i położenie mięśni. Skracają się one, zmniejszają objętość, kurczą się, wysychają – tłumaczy Anna Chuczun, dyplomowana masażystka, manualna terapeutka twarzy z Białegostoku.
Facemodeling - młodość i zdrowie
Kiedy chcemy w naturalny sposób przywrócić młodość i świeżość swojego wyglądu, doskonałą kondycję mięśni i skóry twarzy oraz nie dać się zmianom fizjologicznym zachodzącym z wiekiem, wypróbujmy naturalną metodę odmładzania, jaką jest facemodeling.
- Facemodeling to bardzo skuteczna metoda odmładzania i modelowania twarzy, która stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Pomaga przywrócić młody wygląd, jak również równowagę całego ciała. Dzięki holistycznemu podejściu i wieloaspektowej pracy z twarzą osiągamy długotrwałe efekty poprawy jej piękna i zdrowia. Twarz to „dom”, który ma dobre fundamenty i konstrukcję, czyli solidne mięśnie, ścięgna, przyczepy oraz odżywione kości – dodaje Anna Chuczun.
MB, Fot. Anna Chuczun

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Odmładzanie? Ależ naturalnie