Zdrowy Białystok

Wtorek, 11 08 12:11

Ostatnia modyfikacja:wtorek, 11 08 2020

Magia bursztynu w słonecznej pielęgnacji

Jantar SUN prezentacja produktów smW tym roku skarby natury doceniamy szczególnie mocno. Podczas wakacji nad Bałtykiem podziwiać możemy fascynujące bursztyny. Od setek lat te naturalne antyoksydanty były wykorzystywane w medycynie alternatywnej, a dziś drogocenna esencja bursztynowa gości w… kosmetykach! Nowa linia Jantar SUN do ochrony przeciwsłonecznej od Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zawiera wyjątkową esencję bursztynową o działaniu regeneracyjnym, naprawczym i ochronnym. Kosmetyki z serii Jantar SUN zawierają filtry organiczne i mineralne, a ich innowacyjne receptury są nie tylko wodoodporne, ale też piaskoodporne – skutecznie chronią przed nadmiernym przyklejaniem się piasku do ciała.
Zatopione w piasku muszelki, szum fal, skrzące się w zachodzącym słońcu drobinki bursztynu… morze ma niezwykły klimat, przynosi nam również najwspanialsze skarby natury. Okazuje się bowiem, że bursztyn znakomicie sprawdza się nie tylko w branży biżuteryjnej, ale również… w medycynie i pielęgnacji. W medycynie naturalnej jego wyjątkowe właściwości doceniane są od setek lat. Koi, łagodzi podrażnienia i stany zapalne, regeneruje skórę. To naturalny antyoksydant, który stymuluje procesy naprawcze w skórze i dodaje jej energii.
Czerpiąc z bogactwa tradycji zielarskiej, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona oparło receptury produktów na cenionych od wieków surowcach roślinnych i innowacyjnych składnikach aktywnych. Nową linię kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej - Jantar SUN wyróżnia zawartość naturalnej esencji bursztynowej o działaniu naprawczym i regeneracyjnym. Dzięki temu preparaty nie tylko skutecznie chronią skórę przed negatywnym wpływem promieniowania UVA/UVB, lecz także dogłębnie nawilżają, łagodzą i pielęgnują rozgrzane promieniami słonecznymi ciało i twarz.
Kosmetyki z linii Jantar SUN działają kompleksowo i stymulują mechanizmy naprawcze w skórze– zarówno przed, jak i po opalaniu. Ich wielozadaniowe receptury są w 100% wegańskie i przyjazne również dla skóry wrażliwej. Preparaty chronią przed słońcem aż na czterech poziomach, ograniczając dotarcie do skóry promieni: UVA, UVB, VL, IR. Co więcej, są piaskoodporne – skutecznie zabezpieczają przed nadmiernym przyklejaniem się piasku do ciała.
To polskie kosmetyki dla całej rodziny! Zaufaj marce, która od dziesięcioleci stawia na naturalną pielęgnację i dba o skórę Polek i Polaków. Chroń siebie i bliskich, bo zdrowie jest najcenniejsze.
Bursztynowy ochronny krem do twarzy SPF 50
Bursztynowy wodoodporny balsam do opalania SPF 15
Bursztynowe wodoodporne mleczko do opalania SPORT SPF 50+
Bursztynowa ochronna woda termalna do opalania SPF15
Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 dla dzieci i dorosłych
Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 50+
Bursztynowe mleczko nawilżające po opalaniu dla dzieci i dorosłych
Bursztynowa kojąca mgiełka po opalaniu

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Magia bursztynu w słonecznej pielęgnacji