Zdrowy Białystok

Niedziela, 19 01 09:34

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 19 01 2020

Bandażowanie marki Arosha

arosha 1Po zimie zaczynamy bardziej krytycznym okiem przyglądać się naszej sylwetce i dostrzegamy, że tu i ówdzie mogłoby być lepiej. Pojawia się pierwsza myśl – siłownia. A może energiczny spacer – tak ze trzy razy w tygodniu. Albo jeszcze lepiej – dieta. Przecież teraz każdy jest na jakiejś diecie...
Systematyczne ćwiczenia i dieta to klucz do sukcesu. Zatem zaczynamy! Ćwiczymy, wspomagamy się zdrowym jedzeniem. Mija tydzień, drugi i nic… Nasz organizm musi wskoczyć na nowy tor, a to wymaga czasu. Ale, ale... co z naszą skórą? Jest szara, niedotleniona, z cellulitem. Okazuje się, że ona także potrzebuje wielu tygodni, by się odmienić. I tu z pomocą przychodzi nowoczesna kosmetologia, oferująca skuteczne zabiegi wspomagające.
- Zalecamy rozpocząć trzy terapie w jednym czasie – ćwiczenia, dietę i zabiegi kosmetyczne. Dlaczego? Otóż dzięki temu przyspieszymy uzyskanie zadowalających efektów – mówi Urszula Hajduczenia, kosmetolog z Kliniki Urody Żelazna 5 w Białymstoku. - Jedną z najbardziej skutecznych form redukcji tkanki tłuszczowej jest bandażowanie marki Arosha. Ta cudowna terapia pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Marka Arosha posiada kilka możliwości terapeutycznych, które wykonujemy różnymi bandażami, np. po zastosowaniu bandażu Aqua Drain (zawiera sól z Morza Martwego) możemy utracić nawet 3 cm w obwodzie – już po jednym zabiegu. Innym ciekawym składnikiem jest kigelia afrykańska pozyskiwana z drzewa kiełbasianego. Pomaga ujędrnić skórę i pobudzić ją do odbudowy. Ciekawostką jest, że w Afryce kobiety stosują kigelię wprost z drzewa, nacierając się jej owocami.
Marka Arosha stworzyła kompleksowy system zabiegowy. Bandaże stosować możemy na nadwagę, na utratę napięcia, rozstępy, cellulit, retencję wody lub odwodnienie.
- Zabiegi w salonie uzupełniamy pielęgnacją domową i tutaj oprócz odpowiedniego kremu proponujemy klientom leginsy, które wykonane są ze specjalnych włókien Dermofibra, zawierających organiczne kryształy. Dzięki zastosowaniu tej nowej technologii następuje redukcja obwodu talii, ud i bioder, wspomaga się napięcie skóry, redukuje cellulit i poprawia mikrokrążenie. Dla pań narzekających na obwód brzucha marka Arosha, w marcu 2019 r., wprowadziła body, które wykonane jest również z rewolucyjnej Dermofibry. Jedynym przeciwwskazaniem do noszenia leginsów oraz body jest ciąża – dodaje Urszula Hajduczenia.
Zatem nie ma co zwlekać, w końcu wiosna za pasem. A skoro za naszym pasem jest zbyt wiele centymetrów, pora się ich skutecznie pozbyć.
MB, Fot. Arosha

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Bandażowanie marki Arosha