Zdrowy Białystok

Piątek, 01 12 07:38

Ostatnia modyfikacja:piątek, 1 12 2023

Z nami osiągniesz swój cel

mrssportyChcesz znów zmieścić się w swoją ulubioną sukienkę, mieć więcej energii, by pokonywać codzienne przeszkody, a może uśmierzyć ból pleców? Niezależnie od motywacji, w Mrs. Sporty - nowopowstałym klubie fitness dla kobiet, znajdziesz ofertę w sam raz dla siebie.
Co, oprócz zdrowia i dobrego samopoczucia, jest ważne dla kobiet? Oczywiście wygląd i samoakceptacja. Niestety zdarza się, że stając przed lustrem stwierdzamy, że tu i ówdzie przybyło nam kilka niechcianych kilogramów. Ulubione dżinsy stały się jakby za ciasne, skóra utraciła swą dawną jędrność i brakuje nam energii do działania. Co robić? Może wizyta u dietetyka? A może w klubie fitness? Jednak gdy pomyślimy o klubie sportowym przed oczami stają nam wysportowane sylwetki kobiet i mężczyzn. Gdzież nam do nich. Wstyd pokazywać się w takim miejscu. A poza tym, codzienne obowiązki pewnie i tak uniemożliwiłyby nam systematyczne treningi, bo to przecież dwie godziny wyjęte z kalendarza…
- W Białymstoku powstało nowe, a przy tym całkiem wyjątkowe, miejsce, stworzone wyłącznie dla kobiet. To zarazem klub dla ceniących swój czas, gdyż trening trwa zaledwie dwa kwadranse - podkreśla Katarzyna Sadowska, właścicielka klubu Mrs. Sporty w Białymstoku. - Mrs Sporty to klub, w którym mile widziane są wszystkie kobiety - bez względu na wiek czy formę. Specjalnie opracowany trening obwodowy sprawia, że maksymalizujemy efekty. Ważna jest przy tym atmosfera - bez skrępowania i bez wstydu. Co ciekawe, to miejsce, w którym łączymy również treningi z edukacją na temat właściwego sposobu odżywiania.
Żeby osiągnąć wymarzony cel trenerzy z Mrs. Sporty zalecają ćwiczenia, odbywające się dwa lub trzy razy w tygodniu. Są to kombinacje treningu siłowego z wydolnościowym.
- Nasz zespół stanowią profesjonalni trenerzy, fizjoterapeuci i dietetycy. Zapewniamy indywidualną opiekę i już na pierwszym spotkaniu staramy się poznać nasze panie oraz ich cele. Treningi dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości każdej z nich. Krok po kroku doprowadzamy panie do realizacji ich własnych zamierzeń. Stawiamy na postępy - czyli: optymalną wagę, energię i zdrowie - a nie na rywalizację Poza tym łączymy przyjemne z pożytecznym, co znaczy, że pomagamy też paniom zmienić nawyki żywieniowe - dodaje Katarzyna Sadowska.
Klub Mrs. Sporty to przestrzeń, którą w całości wypełnia kobiecość i miła atmosfera. Klubowiczki mogą liczyć nie tylko na akceptację, wsparcie i pomoc. Mogą też przy okazji dowiedzieć się do jakiego lekarza warto pójść, czy w którym salonie kosmetycznym znaleźć najlepszą ofertę. Poza tym klub działa w centrum miasta i co szczególnie ważne - w jego okolicy jest duży parking. Do ćwiczeń można się zatem przyłączyć o dowolnej porze dnia.
MB, Fot. Mrs. Sporty

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Sport Z nami osiągniesz swój cel