Zdrowy Białystok

Sobota, 03 12 16:59

Ostatnia modyfikacja:sobota, 3 12 2022

Przywracam piękno... naturalnie

annachuczun102022Nasi stali czytelnicy z pewnością znają Annę Chuczun, dyplomowaną masażystkę, manualną terapeutkę twarzy, tzw. „panią od facemodelingu”. W jej ofercie pojawiły się dwie nowości Estetyczna Rehabilitacja Twarzy Marie Margo i Masaż próżniowy aparatowy. Oto szczegóły tych terapii.
Jeśli zastanawiasz się czy możliwe jest odmłodzenie twarzy nawet o 10-15 lat - bez skalpela, botoksu, inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej - odpowiedź brzmi: tak! Oto dwie innowacyjne - w pełni bezpieczne - terapie odmładzające, dzięki którym osiągniesz ten cel.
- Głównych zadaniem Estetycznej Rehabilitacji Twarzy Marie Margo jest odnowa tkanek na poziomie komórkowym - mówi Anna Chuczun, manualna terapeutka twarzy z gabinetu Masaż Modelowanie Odnowa w Białymstoku. - Tkanki opracowywane są w sposób mechaniczny (manualny), ingerując w jak najgłębsze ich warstwy i powodując powstawanie dawkowanych, ukierunkowanych i kontrolowanych mikrouszkodzeń. Działanie takie ma na celu pobudzenie procesu naprawy i jednoczesnej regeneracji tkanek. Są one lepiej dotlenione, odżywione oraz nawodnione, co prowadzi do silnej i widocznej poprawy estetycznej naszego wyglądu.
Estetyczna Rehabilitacji Twarzy Marie Margo może być stosowana zarówno profilaktycznie lub jako terapia naprawcza dla zniszczonych i zdegenerowanych przez lata tkanek.
- Dzięki zabiegom możemy też zmniejszyć dolegliwości oraz wspomagać leczenie w takich przypadkach jak: migrena, bruksizm, obrzęki w obrębie twarzy i głowy, pogłębiona lordoza szyjna, zwyrodnienia odcinka szyjnego kręgosłupa, brak ruchomości w stawach żebrowo-mostkowych, trudności w oddychaniu i utrzymaniu prawidłowej postawy, napięcia psychosomatyczne – dodaje Anna Chuczun.
Kolejną nowością u pani Ani (również w Polsce i Białymstoku) jest Masaż próżniowy aparatowy. Jest to metoda narzędziowa o działaniu antyzrostowym - odmładzającym.
- Jest to autorska technika opracowana przez Eugenię Mironową. Zabieg daje szybkie i głębokie efekty, porównywalne do tych po operacjach plastycznych. Podstawowym mechanizmem terapii jest wywołanie kontrolowanego uszkodzenia kolagenu, co prowadzi do uwolnienia krwi żylnej z naczyń włosowatych do przestrzeni międzykomórkowej. Pojawiają się niewielkie wybroczyny na skórze, które szybko znikają i są normalnym pozytywnym zjawiskiem. Natomiast osocze zawarte w uwalnianej krwi wnika w głębsze warstwy. Terapia jest porównywalna do wampirzego liftingu, z tą różnicą, że jest ona zupełnie nieinwazyjna - tłumaczy pani Ania.
Co daje zabieg? Silny lifting, napięcie tkanek i skóry, świeży i zdrowy wygląd skóry, spłycenie bruzd i zmarszczek, zmniejszenie obrzęków. Buzia staje się promienna, świeża i widocznie odmłodzona.
Naturalne odmładzanie to najlepsze, co możemy zafundować swojej twarzy. Zapraszamy na zabiegi do pani Ani. Jej gabinet mieści się przy ul. Św. Rocha 10 w Białymstoku.
MB, Fot. Anna Chuczun

Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Przywracam piękno... naturalnie