Zdrowy Białystok

Środa, 03 03 22:28

Ostatnia modyfikacja:środa, 3 03 2021

Szlachetne Zdrowie – sprzęt medyczny, ortopedyczny oraz sklep zielarski

sz022021Sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny, bogaty wybór obuwia medycznego i profilaktycznego dla dzieci i dorosłych oraz różnorodny asortyment produktów zielarskich. Zapraszam do poznania oferty sklepu medyczno-zielarskiego Szlachetne Zdrowie z Białegostoku.
Białostocki sklep medyczno-zielarski Szlachetne Zdrowie istnieje od 2009 r. Mieści się niezmiennie w tym samym miejscu, czyli przy ul. Słonimskiej 21. Personel sklepu słucha potrzeb klientów, jak też oczekiwań fizjoterapeutów i rehabilitantów - ich cennych wskazówek dotyczących dobrych produktów - i ciągle poszerza asortyment produktów.
- Cały czas intensywnie się rozwijamy, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom dostęp do coraz lepszych produktów medycznych i zdrowotnych. Podstawą naszej oferty są artykuły, które można kupić realizując wniosek z Narodowego Funduszu Zdrowia. To m.in.: produkty zaopatrzenia ortopedyczno-rehabilitacyjnego, pieluchomajtki oraz wózki i balkoniki renomowanych firm. Ponadto oferujemy poduszki ortopedyczne dla dorosłych, dzieci i niemowląt; urządzenia takie jak ciśnieniomierze, termometry, inhalatory; wałki, gumy do ćwiczeń, dyski sensomotoryczne niezbędne przy rehabilitacji i ćwiczeniach fitness; taśmy to kinesiotapingu; wyroby przeciwżylakowe, przeciwzakrzepowe oraz wiele, wiele innych – mówi Tomasz Moczuło, właściciel Salonu medyczno-zielarskiego Szlachetne Zdrowie.

Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszą się buty. Sklep Szlachetne Zdrowie oferuje szeroki wybór zarówno tych dla dzieci, jak i dorosłych - w każdym rozmiarze.
szz1 022021szz0 022021- Stopy z wszelkiego rodzaju wadami wymagają szczególnego traktowania i my spieszymy im z pomocą. Doradzamy, jakie buty dobrać do konkretnego schorzenia. Nie straszne nam wysokie podbicia, płaskostopia, haluksy czy ostrogi. Dobieramy też wkładki do obuwia. Mamy szeroki wybór wkładek i produktów profilaktycznych - żelowych, skórzanych, silikonowych, które wspomogą walkę z bólem i poprawią komfort stóp. Zajmujemy się również realizacją zamówień butów marki Aurelka na wniosek NFZ – dodaje właściciel sklepu.
Salon medyczno-zielarski Szlachetne Zdrowie oferuje też to, co daje natura, czyli zioła, miody, oleje, przyprawy oraz naturalne kosmetyki. Mówiąc krótko - wszystko, co najlepsze dla zdrowia.
MB, Fot. Szlachetne Zdrowie

Personel Salonu medyczno-zielarskiego Szlachetne Zdrowie odpowie na wszelkie pytania oraz doradzi w doborze sprzętu. Zaprasza na zakupy - tradycyjne w sklepie, jak i internetowe poprzez www.sklep.szlachetnezdrowie.info.pl

 

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Szlachetne Zdrowie – sprzęt medyczny, ortopedyczny oraz sklep zielarski