Zdrowy Białystok

Sobota, 26 09 00:29

Ostatnia modyfikacja:sobota, 26 09 2020

Gastromed - jesteś w dobrych rękach

kraliszmW Specjalistycznym Centrum Gastrologii Gastromed w Białymstoku zmiany! Dr n. med. Marta Stachurska została trzecią współwłaścicielką placówki. W planach jest też przeprowadzka oraz rozbudowa. Zanim jednak o tym napiszemy, poznajmy wszystkich pracowników Gastromedu.


Dr n. med. Maciej Kralisz, specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii, współzałożyciel i współwłaściciel Gastromedu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, pracownik Ośrodka Diagnostyki i Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Specjalizuje się w badaniach i zabiegach na drogach żółciowych. Jest endoskopistą pracowni endoskopii w szpitalu w Bielsku Podlaskim oraz członkiem zarządu Podlaskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Bierze udział w badaniach klinicznych z innowacyjnymi rodzajami terapii, szczególnie w chorobach zapalnych jelit.


romatowskijDr n. med. Jacek Romanowski, specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii, współzałożyciel i współwłaściciel Gastromedu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, kierownik Ośrodka Diagnostyki i Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Endoskopista pracowni endoskopii w szpitalu w Bielsku Podlaskim, członek Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Prowadzi badania kliniczne z innowacyjnymi rodzajami terapii, szczególnie w chorobach zapalnych jelit.


stachurskamDr n. med. Marta Stachurska, specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii, od 2019 r. współwłaścicielka Gastromedu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Starsza asystentka w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, pracownik Ośrodka Diagnostyki i Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Bierze udział w badaniach klinicznych z innowacyjnymi rodzajami terapii, szczególnie w chorobach zapalnych jelit.


Dr n. med. Adam Kurylonek, specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii oraz pracownik Ośrodka Diagnostyki i Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Pracownik Poradni Gastrologicznej w szpitalu w Hajnówce. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.


Lek. med. Kacper Gan, specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, pracownik Ośrodka Diagnostyki i Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Koordynator Pracowni Endoskopii w szpitalu w Mońkach. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.


Dr n. med. Lech Skwarski, specjalista chorób wewnętrznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania endoskopowe. Starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, pracownik Ośrodka Diagnostyki i Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Specjalizuje się w badaniach i zabiegach na drogach żółciowych. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.


Lek. med. Andrzej Penpicki, specjalista chorób wewnętrznych, współzałożyciel Gastromedu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego oraz wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Kierownik Pracowni Endoskopii szpitala w Łapach. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.


Dr n. med. Katarzyna Kondej-Muszyńska, pediatra, specjalista gastroenterologii i gastroenterologii dziecięcej, alergolog. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego, wykonuje badania endoskopowe i czynnościowe, specjalizuje się w leczeniu żywieniowym. Starsza asystentka Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii, Żywienia i Alergologii w UDSK w Białymstoku. Bierze udział w badaniach klinicznych z innowacyjnymi rodzajami terapii.


Dr n. med. Jacek Lewandowski, specjalista chirurgii ogólnej, proktolog. Starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich.


Lek. med. Marek Ołdytowski, specjalista chirurgii ogólnej, proktolog, zastępca kierownika Oddziału Chirurgii z Pododdziałem Urologii w szpitalu MSW w Białymstoku. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.


Lek. med. Anna Maria Litorowicz, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, układu moczowego, prostaty oraz tarczycy. Pracownik Działu Diagnostyki Obrazowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.


Dr n. med. Beata Zalewska-Szajda, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, układu moczowego, prostaty oraz tarczycy dorosłym, dzieciom i noworodkom. Pracownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej UDSK w Białymstoku. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.


Dr n. med. Andrzej Kuźmicz, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykonuje USG jamy brzusznej, układu moczowego, prostaty, tarczycy oraz przezskórne i śródoperacyjne procedury radiologii zabiegowej, zabiegi termoablacji, USG transrektalne. Kierownik Pracowni Tomografii Komputerowej TMS Diagnostyka. Wykonuje badania tomografii komputerowej w szpitalu w Siemiatyczach. Zajmuje się radiologią interwencyjną oraz udziela konsultacji medycznych w BCO. Członek zespołu naukowego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w programie MOBIT. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.


Lek. med. Jan Łapuć, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, układu moczowego, prostaty oraz tarczycy. Pracownik Działu Diagnostyki Obrazowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.


Lek. med. Marianna Rojek, specjalista anestezjolog z wieloletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.


W Gastromedzie pracują także dwie pielęgniarki endoskopowe - mgr Monika Bałdowska i mgr Edyta Michalska oraz Izabela Duchnowska, rejestratorka medyczna.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Gastromed - jesteś w dobrych rękach