Zdrowy Białystok

Piątek, 01 12 06:50

Ostatnia modyfikacja:piątek, 1 12 2023

Tygryski – smaczna przekąska podczas letniego pikniku

082022tygryskiLato to idealna pora, do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Słoneczna pogoda, lekki wiatr i otaczająca nas zieleń, zachęcają do długich spacerów i rodzinnych pikników! Nie może wtedy zabraknąć doskonałego humoru i… pysznych przekąsek dla dzieci! Tygryski smakowe to świetna propozycja dla małych smakoszy. Dostępne są, aż w czterech przepysznych wariantach – jabłkowym, truskawkowym, czekoladowym i toffi. Dzięki temu, milusińscy mogą wybrać swój najbardziej lubiany.
Tygryski w wersji smakowej to przekąski w formie chrupek kukurydzianych, barwione wyłącznie owocami i warzywami. Nie znajdziemy tu sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, a także oleju palmowego. Są bezglutenowe, dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej. A za sprawą ulepszonej receptury – bardziej chrupiące i smaczne. Cztery warianty przekąsek: jabłkowe, truskawkowe, czekoladowe i toffi, pozwalają na odkrycie nowych doznań smakowych i wybranie swojej ulubionej wersji. Opakowanie z „okienkiem” pozwala zapoznać się z zawartością paczki, jeszcze przed zakupem.
Cieszmy się każdą chwilą!
Dzieci stale potrzebują robić „coś”, nawet w chwili wytchnienia między różnymi aktywnościami i zabawami na świeżym powietrzu. Z aplikacją Tygryski, łączącą zabawę z nauką, możesz zapewnić swojemu dziecku przyjemny czas odpoczynku, a przy tym mieć pewność, że będzie on produktywnie spożytkowany. W aplikacji znajdziemy, zakładkę z edukacyjnymi bajeczkami – w wersji do czytania, oglądania lub słuchania, które przekazują wiele cennych informacji, a dzięki temu umożliwiają dzieciom już od najmłodszych lat poznawanie istotnych faktów o świecie. Obecnie dostępne są m.in. takie bajki jak: „Tygrysek i opalanie”, „Tygrysek o pszczołach”, „Tygrysek pomaga planecie”. Na specjalne zaproszenie twórców platformy, bajeczki zostały napisane przez aktorkę Andżelikę Piechowiak, która nie tylko jest autorką scenariuszy, ale także bierze udział w bajkach wideo.
Aplikacja Tygryski jest również źródłem wartościowych informacji dla Tygryskowych rodziców. W specjalnie wydzielonej strefie znajdziemy treści przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki i psychologii m.in. bezpłatne porady żywieniowe, czy też wskazówki dotyczące wychowania najmłodszych.
Aplikacja jest stale rozbudowywana i poszerzana o nowe, atrakcyjne treści. Można ją bezpłatnie pobrać z Google Play lub App Store.


*Tygryski są najchętniej kupowaną marką w chrupkach kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru, źródło: na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2020.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Kuchnia Tygryski – smaczna przekąska podczas letniego pikniku