Zdrowy Białystok

Wtorek, 18 01 09:36

Ostatnia modyfikacja:wtorek, 18 01 2022

Brokuł gotuje, ty zyskujesz

Diety od Brokula.2Organizm musimy karmić, a nie zaśmiecać – to najważniejszy fakt na drodze naszego zdrowego odżywiania. Jak to osiągnąć? Otóż najdogodniejszym sposobem, aby pilnować równocześnie makroskładników i ilości kalorii w posiłkach, jest dieta pudełkowa. Przed nami Nowy Rok – najlepszy czas na zmiany. Zdrowe zmiany!
Bycie „fit”, może poprawić jakość naszego życia, ale tylko, gdy będziemy podchodzić do tego z rozsądkiem. Co więcej idealna sylwetka, to tylko ułamek góry lodowej! Zdrowie swoje i swojej rodziny powinno być priorytetem. Bez odpowiedniej wiedzy można najzwyczajniej zrobić sobie krzywdę. Drastycznie ograniczając tłuszcze, węglowodany, bądź co bardzo popularne – kalorie, wyniszczamy swój organizm. Zdajmy się na specjalistów. Diety od Brokuła to jedni z nich! Sztab dietetyków i kucharzy codziennie przygotowuje zbilansowane i pełnowartościowe posiłki, które dowożone są pod same drzwi. Chociaż catering dietetyczny wydaje się wielu czymś wymyślnym i zbędnym, to korzyści z niego płynące są niepodważalne. Oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda i przede wszystkim pewność, że to co jemy jest dobrej jakości i pozytywnie wpłynie na nasz organizm. Ekipa Brokuła – bo tak nazywają siebie pracownicy firmy, wierzą, że ich praca ma duży społeczny sens.
- Nasi klienci najczęściej wybierają zestawy składające się z pięciu posiłków, co sprawia, że jedzą regularnie. Co ciekawe, w naszym menu nie brakuje deserów, lecz oczywiście w zdrowej wersji. Wiadomo jednak, że to co zakazane kusi najbardziej. Trwajmy w swoich postanowieniach, ale nie dajmy się zwariować. Róbmy formę na lata, a nie na lato - mówi Alicja Paśnik, dietetyk Diet od Brokuła.
Diety od Brokula.1Różnorodność, jaką oferują Diety od Brokuła sprawia, że nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą coś dla siebie. To aż 20 wariantów diet i szeroka gama pojedynczych przekąsek. Często boimy się odejść od dobrze nam znanych, domowych smaków. Obawiamy się nowości i tego, co może przyjść w gotowych tackach. Wystarczy jednak spojrzeć na menu, aby wyzbyć się wątpliwości. Indyjska potrawka z kurczakiem, rustykalna tarta z wiśniami, dorsz z crustem maślano-dyniowym, karmelowe pancakes z twarożkiem i wiele, wiele więcej. Niewielu z nas potrafi wyczarować takie pyszności we własnej kuchni. Nie rezygnujmy z nowości! Tym bardziej, że dieta pudełkowa gwarantuje również oszczędność czasu i pieniędzy.
Zakupy? Możesz o nich zapomnieć! Dostajesz gotowe posiłki prosto pod swoje drzwi. Zmywanie naczyń? Nie będzie cię już dotyczyć! Gotowanie? Też przechodzi do historii!
Oddaj się w ręce profesjonalistów. Zadbaj o swoją sylwetkę i zdrowie już teraz albo zacznij od Nowego Roku. Wybór należy do ciebie.
Tekst i fot. Diety od Brokuła

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Kuchnia Brokuł gotuje, ty zyskujesz