Zdrowy Białystok

Czwartek, 23 09 23:11

Ostatnia modyfikacja:czwartek, 23 09 2021

Letnie przyjemności z Crunlight

Crunlight słomka szarlotkaZa oknami prawie lato.  Spragnieni przebywania na świeżym powietrzu, spotkań z przyjaciółmi i czystej beztroski, staramy się umilać sobie czas tak, jak tylko jest to obecnie możliwe. Crunlight ma idealną propozycję, która uprzyjemni ten okres – to nowa słomka ptysiowa o smaku szarlotki, pierwsza taka na rynku. Kusząco słodka, aromatycznie przyprawiona, przyjemnie chrupiąca. Stworzona, by sięgnąć po nią w każdej chwili, gdy najdzie ochota na niebanalne słodkości! Crunlight – przekąski takie, jak Ty!
Ploteczki z przyjaciółkami, chwila przerwy od obowiązków i opieki nad dzieciakami, czy wypoczynek w domowym zaciszu? A może po prostu jeden z tych dni, kiedy mamy ochotę na aromatyczną herbatę, dobrą książkę i coś słodkiego? Crunlight doskonale rozumie kobiecą naturę i proponuje przekąski idealnie do nich dostosowane.
Słomka ptysiowa to kultowy smakołyk, który sprawdza się w każdych okolicznościach. Złocista, słodka, delikatna – trudno oprzeć się pokusie spróbowania przynajmniej jednej. I na jednej na pewno się nie skończy, bo kto nie lubi tak delikatnych słodkości?! Kruche i rozkosznie chrupiące słomki ptysiowe to kobiecy deser i niezawodny sposób na szybką przekąskę, poprawę humoru, czy małe co nieco do kawy.

Tego lata odkrywamy je na nowo. Obok klasycznej Słomki Ptysiowej Crunlight z cukrem, pojawiła się absolutnie pyszna – Słomka Ptysiowa Crunlight o smaku szarlotki! Połączenie lekkości słomki z domowymi, szarlotkowymi nutami wywołuje moc pozytywnych emocji – aż chce się je chrupać! Kusi  smakiem i aromatem – pozostaje tylko delektować się słodką przyjemnością. Obydwa rodzaje Słomki Ptysiowej Crunlight są produkowane bez oleju palmowego i bez wzmacniaczy smaku.
W codziennym biegu każda kobieta potrzebuje czasu, który naładuje baterie i wywoła uśmiech na twarzy. Niezależnie od tego, czy wolimy go spędzać same czy z bliskimi, chrupiąca słomka ptysiowa może towarzyszyć tym wszystkim chwilom pełnym przyjemności!

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Kuchnia Letnie przyjemności z Crunlight