Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 02 10 02:20

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 2 10 2023

Konopie wchodzą do gry

konopnełapsyZnudziły Ci się tradycyjne przekąski? Niby masz ochotę na coś klasycznego, ale jednocześnie z pazurem? Ma być smacznie, ale i… modnie (tak tak, przekąski też mogą stać się passé!)? W takim razie mamy coś właśnie dla Ciebie – do paczki Łapserdaków dołącza właśnie duża paka trójkątów kukurydzianych z ziarnami konopi! Tak! To konopne trójkąty i tu o nudzie mowy być nie może!
Szykujecie się na długo wyczekiwany koncert? Ekstra, ale przecież nie pójdziecie tam na głodnego, więc „beforek” wręcz obowiązkowy. Przed Tobą wieczór z przyjaciółmi i waszymi ulubionymi grami planszowymi? Wciągające i zawzięte rozgrywki, mogą pochłonąć na wiele godzin, dlatego potrzebny jest smakowity umilacz czasu. Organizujecie „piżama party” i włączacie kolejny sezon najlepszego serialu roku? Prawidłowo, trzeba być na czasie i… warto mieć co pochrupać! A każdy pretekst jest dobry, by sięgnąć po nowe Łapsy!
Mąka kukurydziana, sól morska, olej rzepakowy, nasiona konopi – tylko tyle i aż tyle potrzeba, by nowe kukurydziane wafelki rozkochały w sobie Twoje kubki smakowe. Łapsy mają kształt trójkątów, które przyjemnie chrupią, a że zawierają w składzie ziarna konopi siewnych, możesz spożywać je zgodnie z apetytem i… prawem.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konopie wchodzą do gry