Zdrowy Białystok

Sobota, 03 12 18:02

Ostatnia modyfikacja:sobota, 3 12 2022

Relaks i piękno uszyte na miarę potrzeb klienta w Instytucie Yasumi Medestetic & Spa w Białymstoku

yasumiwygoda102022 1Jak ważny jest wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie wie każdy. Czasy są trudne, wymagające większego wysiłku, poświęcenia, nakładu pracy. Warto jednak pamiętać, że własne baterie też trzeba ładować. Po ciężkim dniu, tygodniu odprężenie znaleźć można w nowym Instytucie Medestetic & Spa w Białymstoku, na osiedlu Wygoda, naprzeciwko Hotelu Podlasie.
Instytut Medestetic & Spa na białostockiej Wygodzie to miejsce, które dzięki swojej bogatej ofercie zapewni pełen relaks i wypoczynek. Proponuje ono zabiegi profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała oraz szeroki wachlarz masaży i rytuałów inspirowanych Japonią. Co więcej - jest to jedyne takie miejsce, które ma Spa na wyłączność - nawet dla ośmiu osób jednocześnie. Spa na wyłączność? Tak! Saunę, jacuzzi, strefę wypoczynku i masaże w prywatnym miejscu.
Codzienność zostaw za drzwiami
W strefie Spa można zorganizować każde spotkanie - babskie pogaduchy, wieczór panieński, romantyczną randkę lub po prostu odpocząć. To miejsce jest też gotowe na kameralną integrację z pracownikami, każdą formę szkolenia czy spotkanie z przyjaciółmi połączone z możliwością skorzystania z masażu. Każda okazja jest dobra, by zrelaksować się, wyciszyć, zadbać o swój wewnętrzny spokój. Tylko spokojny, silny fizycznie i emocjonalnie człowiek jest gotowy, by kolejny dzień niósł sukcesy, radość, uśmiech najbliższych. Do zamkniętej strefy Spa nie wejdzie nikt z zewnątrz. W saunie i jacuzzi nikt nie przeszkadza, nie obserwuje, co sprawia, że korzystający mogą być swobodni, mogą się w pełni zrelaksować.

 Piękno to także męska sprawa
Yasumi Medestetic & Spa ma też ofertę przygotowaną specjalnie dla panów, którzy dbają o swój wygląd, zdrowie i samopoczucie. Skóra mężczyzny również wymaga pielęgnacji, troski o dobry, zdrowy i świeży wygląd. Są to zabiegi nawilżające, oczyszczające, odmładzające, anti-age i relaksacyjne oraz masaże, które rozluźnią napięte i zmęczone mięśnie, dadzą spokój i ukojenie. Na masaż panowie mogą zabrać swoją drugą połowę i zrelaksować się razem, co da korzyść obojgu.
W prywatnej strefie Yasumi Spa, specjalnie z myślą o panach, został zamontowany telewizor. Sportowe emocje w kameralnym, męskim gronie? W Yasumi Spa jest to jak najbardziej możliwe!
Bogata oferta zabiegów inspirowanych Japonią
Marka Yasumi od 18 lat oferuje szeroki wachlarz masaży i zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz modelujących sylwetkę. Oferta jest bardzo bogata, w wyborze odpowiedniego zabiegu, dobranego do konkretnych problemów i rodzaju skóry, pomoże wykwalifikowany personel fantastycznych kosmetologów, fizjoterapeutów i masażystów. To miejsce, w którym nic nie jest przypadkowe, a każdy klient, gdy pozna, to polubi i doceni starania ludzi tworzących to cudowne miejsce, jakim jest Yasumi Medestetic & Spa na osiedlu Wygoda.
Tekst i fot. Yasumi Medestetic & Spa Białystok

yasumiwygoda102022 4

Yasumi Medestetic & Spa jest wyjątkowe pod względem wystroju wnętrz i dbałości o każdy szczegół. Kolory ziemi i natury, użyte materiały, oświetlenie i dodatki sprawiają, że można zupełnie zapomnieć, iż nadal jesteśmy w mieście.

yasumiwygoda102022 1
Masaż dla trzech osób jednocześnie? W Yasumi Medestetic & Spa na osiedlu Wygoda jest to możliwe.

yasumiwygoda102022 2

W prywatnej strefie Spa na wyłączność do dyspozycji gości jest duża wanna jacuzzi oraz cudowna sauna.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Relaks i piękno uszyte na miarę potrzeb klienta w Instytucie Yasumi Medestetic & Spa w Białymstoku