Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 06 07 06:25

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 6 07 2020

Nowości książkowe HarperCollins Polska na wakacje

Wakacje za pasem, niech zaprezentowane poniżej książki będą inspiracją, gdy zabraknie pomysłu, co dorzucić dzieciom i nastolatkom do plecaka.

Akademia Mądrego Dziecka
Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

Wodne kolorowanie
Kolorowanki wodne to pomysł na świetną zabawę dla wszystkich maluchów. Wystarczy czysta woda i pędzel, by wyczarować piękne kolorowe obrazki. Na każdej stronie znajdziecie również krótki wierszyk autorstwa Zbigniewa Dmitrocy.

AMDWODNE03 empikAMDWODNE04 empik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytanka dla malucha
Pierwsze książki do dziecięcej biblioteki. Prościutkie i wdzięczne historie, które można czytać wspólnie już z najmłodszymi dziećmi. Niezniszczalne, bo wykonane z grubej tektury książki zniosą nawet najbardziej szalone dziecięce eksperymenty, a przy tym są w 100 procentach bezpieczne!

BDHENIS empikBDKOTO empik

 

 

 

 

 

 

 


100 pierwszych słów
Niezniszczalna i bezpieczna kartonowa książka, a w niej 100 podstawowych słów ze świata ulubionego bohatera i jego przyjaciół. Książeczkę można czytać i oglądać bez końca już z bardzo małym dzieckiem, a nauka wyrazów i odnajdywanie przedstawionych na ilustracjach rzeczy w najbliższym otoczeniu to świetny sposób ma spędzanie czasu z maluchem!

BD100WORDSTANK empik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauka i Zabawa
Nauka i Zabawa to program, który pozwoli maluchom zrobić pierwszy krok w kierunku zdobywania umiejętności niezbędnych na wstępnym etapie edukacji, a przy okazji – miło spędzić czas w towarzystwie bohatera uwielbianej przez dzieci kreskówki. Ten tytuł to znakomity punkt wyjścia do poznawania nazw podstawowych codziennych czynności, które dziecko zna z własnego doświadczenia. Niezniszczalna, bo wykonana z grubej tektury książka przetrwa nawet najbardziej szalone dziecięce eksperymenty, a przy tym jest w 100 procentach bezpieczna!

BDEDUCZYNBING empik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mroczna baśń
Co by się stało, gdyby Śpiąca Królewna się nie obudziła? Gdyby Urszula pokonała Ariel? Gdyby Aladyn nie znalazł lampy? Wszyscy znamy te baśniowe opowieści. Księżniczka spotyka księcia i żyją długo… Jednak gdzieś pod spodem, w innym wymiarze, rozgrywają się alternatywne wersje historii. Mroczniejsze, niejednoznaczne… Przedstawiamy serię wciągających, mądrych i zaskakujących powieści dla nastolatek.

SCTWISTMULAN empik

 

 

 

W świecie iluzji
Podczas bitwy z Hunami kapitan Szang zostaje ranny i umiera. Mulan nie może jednak pogodzić się ze stratą dowódcy i przyjaciela. Decyduje się za wszelką cenę ocalić Szanga. W tym celu udaje się do zaświatów, którymi rządzi groźny król Yama. Mulan i Yama zawierają układ: dziewczyna może zabrać Szanga ze sobą, ale musi sama go odnaleźć i opuścić zaświaty przed świtem. Wśród ciemnych tuneli młoda wojowniczka zmierzy się nie tylko z Panią Zapomnienia, która pod różnymi postaciami będzie próbowała zwieść Mulan z obranej drogi, ale i z własnymi demonami. Czy Mulan uda się uratować przyjaciela?

 

 

 

 

SCTWISTBELLE empik

 

 

Cierń klątwy
W świecie, w którym żyją Maurycy i Bella, nie ma już magii. Jedynym miejscem, które zostało przed laty poddane potężnym czarom, jest położony głęboko w lesie zamek Bestii. To właśnie tam znajduje się zaczarowana róża. Gdy Bella dotyka kwiatu, zalewa ją fala obrazów z przeszłości. Dziewczyna dowiaduje się, że to jej własna matka przed laty przeklęła Bestię, gdy ten miał zaledwie kilka lat. Nie rozumie, jak można było tak skrzywdzić niewinnego chłopca. Targana poczuciem winy próbuje rozwiązać zagadkę przeszłości, w czym towarzyszy jej Bestia. Wspólnie wyruszają w podróż, by stawiając czoła niebezpieczeństwom, dotrzeć do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Ta niezwykła powieść trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony!

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Nowości książkowe HarperCollins Polska na wakacje