Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 06 07 06:38

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 6 07 2020

Nie czekaj. Działaj tu i teraz

Tantum Rosa saszetkiMy kobiety jesteśmy coraz bardziej świadome, wykształcone i dbamy o siebie. Jednak czy jesteśmy odpowiednio wyedukowane na temat naszego zdrowia intymnego? Czy potrafimy odpowiednio zareagować, jeśli pojawi się infekcja? Choć przyczyny zakażeń bywają różne, schemat postępowania powinien być ten sam, czyli jak najszybsze rozpoczęcie leczenia. Pamiętajmy, często właściwa reakcja może ustrzec nas przed poważnymi konsekwencjami dla zdrowia.
Lek Tantum Rosa w poręcznych saszetkach (opakowanie 10 saszetek). Substancją aktywną leku Tantum Rosa jest chlorowodorek benzydaminy, który ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające i odkażające. Lek szybko się wchłania, gromadząc się w tkankach objętych procesem zapalnym oraz łagodzi objawy infekcji. Zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy i sromu.
Tantum Rosa można stosować na dwa sposoby: wewnętrzne, do przepłukiwania pochwy (przy pomocy specjalnego irygatora) lub zewnętrznie do przemywań okolic krocza, okładów lub nasiadówek.
Wskazania do stosowania: leczenie dolegliwości i objawów (ból, pieczenie, świąd, upławy, zaczerwienienie, obrzęk) w przebiegu zapalenia sromu i pochwy, przebiegu zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia, również po chemio- i radioterapii, w profilaktyce przed- i pooperacyjnej w ginekologii, w połogu.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Nie czekaj. Działaj tu i teraz