Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 06 07 07:59

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 6 07 2020

Kultowy smak witamin

VISOLVIT JUNIOR ORANGE 30 SASZETEK 01Chcesz, aby Twoje dziecko miało energię i siłę na cały dzień czekających je wyzwań? Po pożywnym, pierwszym śniadaniu zjedzonym w domu, zadbaj o odpowiednią suplementację. Postaw na markę Visolvit – sprawdzone zestawy witamin i składników mineralnych przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Taka Visolvit’owa śniadaniówka podana dziecku przed szkołą będzie niezawodnym wsparciem w czasie jesiennych zmagań.
Visolvit Junior Orange to zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Suplement diety wyróżnia pomarańczowy, orzeźwiający smak, który jest bardzo lubiany przez młode pokolenie. Produkt zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B. Visolvit Junior może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia. Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w 1/2 szklanki schłodzonej wody (raz dziennie).
Visolvit Junior Orange jest szczególnie polecany: w okresie wzmożonego zapotrzebowania na witaminy oraz w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego. Nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Kultowy smak witamin